Головний тренер СК «Дніпро-1» Дмитро Михайленко підвів підсумки переможного матчу проти данського «Оддеру» (2:0).

– Дмитро Станіславович, яким ви побачили сьогоднішній матч, враховуючи той факт, що на цю гру данці виходили, як на головний матч в житті, адже саме на це їх налаштовувала тамтешня преса?

– Це скоріше дань поваги тому клубу, який грав у фіналі Ліги Європи, тому що на їх клубній сторінці була така інформація. Це команда другого данського дивізіону, і ми бачимо, що наша команда у кращій формі і футболісти у нас більш швидкі. Щодо самого матчу, то мені сподобалася наша організація, відношення гравців до своєї справи – вони виконали установку на гру. До того ж потрібно пам’ятати, що ми не готувалися безпосередньо до цієї гри, у нас було тренування, і за таких умов у нас був хороший рух та ідея на полі, тому діями хлопців і грою ми задоволені. Зрозуміло, що є над чим працювати, потрібно у багатьох аспектах гри додавати, особливо це стосується дій у штрафному майданчику, адже ми володіємо перевагою, доходимо до штрафної і багато робимо навісів, але там треба більше зустрічатися з м’ячем, і грати більш цілеспрямовано у завершальній стадії атак.

– Сьогодні вперше на зборах забив Когут. Його також, як і Кірєєва, очікує «коридор» на завтрашньому тренуванні?     

– Ні, там інша справа. Віталій все ж таки після важкої травми, тому там і справді був такий серйозний привід привітати його з голом, так що для Ігоря «коридору» не буде. Але він буде для Соловйова, адже у нас зажди було чотири захисника, а Логінов захворів, і не було захисників на заміні, тому Микита опинився в запасі і був готовий вийти, якби щось трапилось. Тому ми не могли його не нагородити за ті 90 хвилин розминки, яку він проводив за полем.

Прес-служба СК «Дніпро-1»