Післяматчевий коментар головного тренера СК «Дніпро-1» Дмитра Михайленка:

-Хороша гра вийшла для вболівальників. Відчувалася напруга в матчі, було видно, що зустрічаються два лідера, ініціатива переходила від однієї команди до іншої. Звичайно, образливо пропускати на останніх секундах матчу, але – це футбол, треба мати характер і рухатися далі. Чемпіонат у будь-якому разі не закінчувався цим матчем. Хлопці сьогодні молодці. 1:1 – результат, який треба сприйняти, адже одне очко на полі суперника, який тебе переслідує у турнірній таблиці – це хороший результат. І «Колос» я вітаю з цим набраним очком, і наших хлопців також.

– Що трапилося із Юрчуком?

– У нього важка травма. Як сказав наш лікар, у нього зламана щелепа , були сліди шипів на обличчі. Більш детально щось можна буде сказати після обстеження.

– У першому таймі ви постійно вимагали від своїх підопічних грати вище, більше контролювати м’яч. Що сказали їм у перерві?

– Контроль у нас був і до перерви, але нам не вистачало активних дій в атаці. До того ж суперник дуже щільно грав проти нас, особливо в перші хвилини, і ми до цього були не дуже готові. У другому таймі були хороші відрізки з нашого боку, а в кінці вже суперник нас піджав, ну і як я вже казав, ініціатива переходила від однієї команди до іншої.

– І все ж таки, чого сьогодні більше – розчарування через втрачені очки, або задоволеність від того, що команда не поступилася конкуренту?

– Глядячи на те, як складалася гра і те, що ми пропустили на останній секундах, то присутня, безумовно, розчарування і незадоволеність. Але нічия на полі переслідувача – це результат хороший, хоча ми і налаштовуємося на більше.

– Поспілкувалися перед матчем зі своїм давнім другом Русланом Костишиним?

– У нас завжди добрі відносини. Перед грою ми поспілкувалися, він показав тут своє господарство, як тут все чудово влаштовано: і тренувальна база, і ігрове поле – все тут відмінно. Ну, а в грі кожен сам за себе.

Прес-служба СК «Дніпро-1»