Портал Sport Arena підвів підсумки 17-го туру чемпіонату країни у Першій лізі. Цього разу до складу символічної збірної потрапили одразу троє гравців СК «Дніпро-1»: захисник Сергій Чеботаєв та гравці середньої лінії – Ігор Загальський і Олександр Назаренко. Останній потрапляє до 11 кращих футболістів туру вже удруге поспіль. Нагадаємо, що у 17-му турі підопічні Дмитра Михайленко у гостях перемогли «Гірник-Спорт» з рахунком 3:0.

Правий захисник – Сергій Чеботаєв (СК Дніпро-1)

Лідер у Горішніх Плавнях здобув переконливу перемогу, і фактично кожен його гравець був кращим за суперника у своїй зоні, на своїй позиції. Це стосується і Чеботаєва, який добре відпрацював на бровці. Уник особливого хвилювання в обороні, дуже добре працював на атаку. Численні підключення дозволяли загострювати гру, недарма Сергій став повноправним співавтором першого голу Назаренка.

Атакувальний півзахисник – Ігор Загальський (СК Дніпро-1)

Розкішний матч усього півзахисту лідерів, який повністю контролював гру та створив низку розкішних комбінацій із виведенням гравців на ударні позиції. Двічі досить небезпечно пробивав по воротах суперників, але відзначився, передовсім, як асистент – видав кілька прекрасних розрізних передач, одна із них вивела прямо на гол Назаренка.

Лівий півзахисник – Олександр Назаренко (СК Дніпро-1)

Тотально переграв суперників із Гірника-Спорт. Відкрив рахунок, здорово замкнувши простріл Чеботаєва. Поставив крапку вже в другому таймі, після розкішного розрізного пасу Загальського опинившись прямо перед воротарем. Чудово комбінував – після його передач могли забивати Куліш та Когут. Одного разу претендував на пенальті, міг забивати і ще. Оборонці господарів нічого протиставити технічному, швидкому та ініціативному гравцеві не змогли.

Прес-служба СК «Дніпро-1» за матеріалами Sport Arena