Сьогодні юнацька збірна України U-17 (гравці не старше 2002 року народження) розпочала вирішальний етап боротьби за вихід до фінальної частини чемпіонату Європи. В стартовому матчі Еліт-раунду 5-ї групи підопічні Володимира Єзерського переграли збірну Косова -2:0, а рахунок у матчі на 19-й хвилині відкрив півзахисник СК «Дніпро-1»  Арсеній Батагов, який замкнув подачу з кутового. Сам Арсеній відіграв весь матч, а його одноклубник, форвард Валентин Рубчинський, вийшов на заміну за 10 хвилин до завершення матчу. Відзначимо, що окрім косоварів в групі з українцями виступають греки та іспанці. Нагадаємо, що фінальний турнір проходитиме 3—19 травня в Ірландії. Окрім господарів, перепустки на Євро-2019 отримають переможці восьми груп еліт-раунду та сім із восьми збірних, що посядуть другі місця.