В заключному матчі групового раунду молодіжного Євро-2023 збірна України вже у статусі чвертьфіналіста зустрічалася із командою Іспанії. Підопічні Руслана Ротаня двічі вели у рахунку, але втримати переможний результат українцям не вдалося – нічия 2:2, Таким чином збірна України посіла друге місце у групі В, поступившись іспанцям за різниці м’ячів.

Атакуючий півзахисник СК «Дніпро-1» Олександр Назаренко у матчі проти іспанців вийшов у стартовому складі і провів на полі 73 хвилини, ставши  одним з героїв матчу – саме після сольного проходу спортклубівця і його результативної передачі українці відкрили рахунок наприкінці першого тайму. Для Назаренка цей матч став 21-м у складі молодіжної збірної України.

У чвертьфіналі збірна України зустрінеться із переможцем групи D (Франція, Італія, Швейцарія, Норвегія).