Сьогодні національна збірна України провела свій перший матч під кермом нового головного тренера Сергія Реброва. У Бремені синьо-жовті зіграли внічию 3:3 у контрольному поєдинку проти збірної Німеччини, для котрої цей матч став ювілейним, 1000-м в історії.

В стартовому складі українців вийшов форвард «Дніпра-1» Артем Довбик, який був причетний одразу до двох голів українців: на 18-й хвилині він перехопив м’яч на власній половині поля і розпочав результативну атаку, після якої українці зрівняли рахунок (1:1), а на  56-й хвилині Довбик перехопив мяч у чужоми карному майданчику і віддав результативну передачу на Віктора Циганкова, який зробив рахунок 3:1 на користь українців. За цього рахунку Артем Довбик залишив поле на 65-й хвилині матчу. Таким чином, в активі Артема тепер 16 матчів, 6 голів і 3 результативні передачі за національну команду.

На 78-й хвилині зустрічі на поле вийшов півзахисник СК «Дніпро-1» Олександр Піхальонок, для котрого цей матч став шостим за збірну України.

Капітан спортклубівців Олександр Сваток провів всю гру в запасі.