Колос – СК Дніпро-1

Чемпіонат юнацьких команд. 12-й тур. Київська областьНТБ «Колос». 8 листопада. 12:00

Арбітр: Олексій Гаркуша (Київ). Асистенти арбітра: Олександр Буток (Київ), Марія Маринець (Житомир). Четвертий арбітр: Євген Горбенко (Київська обл.)

Спостерігач арбітражу: Дмитро Кутаков (Київська обл.)

У черговому турі юнацької першості підопічні Геннадія Щекотиліна зустрінуться із сусідом за турнірною таблицею. «Колос» має також 16 очок, але провів на гру більше за спортклубівців. В минулому турі ковалівці, програвши «Олександрії» 0:1, перервали шестиматчеву безпрограшну серію. Наша ж команда, нагадаємо, здобула другу перемогу поспіль, дотиснувши на останніх хвилинах «Минай».

Історія зустрічей цих суперників триває вже четвертий сезон. Розпочалася вона з домашнього розгрому 6:0 на базі у Придніпровську, а потім фіксувався виключно рахунок 2:1. Двічі так вигравав «Колос», а у минулому листопаді взяв гору «Дніпро-1».

Додамо, що у завтрашньому матчі через дискваліфікацію «Колосу» не допоможе захисник Сергій Корнійчук.